Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2019/2020

Dla kandydatów

Uczniowie w zawodzie technik informatyk na WWSIS

W grudniu uczniowie klas 3 i 4 w zawodzie technik informatyk wzięli udział w cyklu warsztatów z programowania w języku Java oraz grafiki komputerowej zorganizowanych przez Wrocławską Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej „Horyzont” we Wrocławiu.  Warsztaty prowadzone przez wykładowców akademickich pozwoliły zdobyć nową wiedzę i umiejętności.  Uczniowie mogli również zapoznać się z bogatą ofertą uczelni na kierunkach informatyka, bioinformatyka oraz automatyka i robotyka.

Po zakończeniu zajęć uczniowie byli bardzo usatysfakcjonowani jakością warsztatów oraz ilością poznanej wiedzy.  Mamy nadzieję, że nasza współpraca z uczelnią będzie się nadal rozwijać.